NOVINKY a REZERVACE
<<   červen 2024  >>
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

REZERVACE

Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 2.6.2024



Rezervováno: Chalupný

Čas: 19:30 - 21:00
Datum: 2.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 3.6.2024



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 3.6.2024



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 3.6.2024



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 3.6.2024



Rezervováno: pí.Tůmová

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 3.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 4.6.2024



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 21:00
Datum: 4.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 5.6.2024



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 5.6.2024



Rezervováno: Chalupný

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 5.6.2024



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 5.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 6.6.2024



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 6.6.2024



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 6.6.2024



Rezervováno: Basketbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 6.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 09:30
Datum: 7.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 7.6.2024



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 9.6.2024



Rezervováno: Chalupný

Čas: 19:30 - 21:00
Datum: 9.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 10.6.2024



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 10.6.2024



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 10.6.2024



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 10.6.2024



Rezervováno: pí.Tůmová

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 10.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 11.6.2024



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 21:00
Datum: 11.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 12.6.2024



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 12.6.2024



Rezervováno: Chalupný

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 12.6.2024



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 12.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 13.6.2024



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 13.6.2024



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 13.6.2024



Rezervováno: Basketbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 13.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 09:30
Datum: 14.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 14.6.2024



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 16.6.2024



Rezervováno: Chalupný

Čas: 19:30 - 21:00
Datum: 16.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 17.6.2024



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 17.6.2024



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 17.6.2024



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 17.6.2024



Rezervováno: pí.Tůmová

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 17.6.2024



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 21:00
Datum: 18.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 19.6.2024



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 19.6.2024



Rezervováno: Chalupný

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 19.6.2024



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 19.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 20.6.2024



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 20.6.2024



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 20.6.2024



Rezervováno: Basketbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 20.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 09:30
Datum: 21.6.2024



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 21.6.2024



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 23.6.2024



Rezervováno: Chalupný

Čas: 19:30 - 21:00
Datum: 23.6.2024



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 24.6.2024



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 24.6.2024



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 24.6.2024



Rezervováno: pí.Tůmová

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 24.6.2024



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 21:00
Datum: 25.6.2024



Rezervováno: Chalupný

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 26.6.2024



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 26.6.2024



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 27.6.2024



Rezervováno: Basketbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 27.6.2024



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 28.6.2024



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 30.6.2024



Rezervováno: Chalupný

Čas: 19:30 - 21:00
Datum: 30.6.2024