NOVINKY a REZERVACE
<<   únor 2023  >>
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28

REZERVACE

Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 1.2.2023



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 1.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 1.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 1.2.2023



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 1.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 2.2.2023



Rezervováno: Kadubec

Čas: 13:30 - 14:30
Datum: 2.2.2023



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 21:00
Datum: 2.2.2023



Rezervováno: Basketbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 2.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 19:00
Datum: 3.2.2023



Rezervováno: SK Braškov

Čas: 19:00 - 20:30
Datum: 3.2.2023



Rezervováno: Zábavní dětský den

Čas: 09:00 - 22:00
Datum: 4.2.2023



Rezervováno: Zábavní dětský den

Čas: 08:00 - 20:00
Datum: 5.2.2023



Rezervováno: Nohejbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 5.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 6.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 6.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 6.2.2023



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 6.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 6.2.2023



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 6.2.2023



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 6.2.2023



Rezervováno: Florbal - pondělí

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 6.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 11:30
Datum: 7.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 7.2.2023



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 7.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 12:00
Datum: 8.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 8.2.2023



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 8.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 8.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 8.2.2023



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 8.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 9.2.2023



Rezervováno: Kadubec

Čas: 13:30 - 14:30
Datum: 9.2.2023



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 21:00
Datum: 9.2.2023



Rezervováno: Basketbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 9.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 10.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 10.2.2023



Rezervováno: SHČMS SDH Braškov

Čas: 17:00 - 19:00
Datum: 10.2.2023



Rezervováno: SK Braškov

Čas: 19:00 - 20:30
Datum: 10.2.2023



Rezervováno: SHČMS SDH Braškov

Čas: 08:00 - 13:00
Datum: 11.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 14:00 - 18:00
Datum: 11.2.2023



Rezervováno: Rezervace haly

Čas: 18:00 - 20:00
Datum: 11.2.2023



Rezervováno: Nohejbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 11.2.2023



Rezervováno: Kadubec

Čas: 09:00 - 12:30
Datum: 12.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 13:00 - 17:00
Datum: 12.2.2023



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 12.2.2023



Rezervováno: Nohejbal

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 12.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 13.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 13.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 13.2.2023



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 13.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 13.2.2023



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 13.2.2023



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 13.2.2023



Rezervováno: Florbal - pondělí

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 13.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 11:30
Datum: 14.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 14.2.2023



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 14.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 12:00
Datum: 15.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 15.2.2023



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 15.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 15.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 15.2.2023



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 15.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 16.2.2023



Rezervováno: Kadubec

Čas: 13:30 - 14:30
Datum: 16.2.2023



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 21:00
Datum: 16.2.2023



Rezervováno: Basketbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 16.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 17.2.2023



Rezervováno: Futsal

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 17.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 19:00
Datum: 17.2.2023



Rezervováno: SK Braškov

Čas: 19:00 - 20:30
Datum: 17.2.2023



Rezervováno: Kadubec

Čas: 09:00 - 12:30
Datum: 18.2.2023



Rezervováno: Sokol Hostouň z.s.

Čas: 13:00 - 15:00
Datum: 18.2.2023



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 19.2.2023



Rezervováno: Nohejbal

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 19.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 20.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 20.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 20.2.2023



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 20.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 20.2.2023



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 20.2.2023



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 20.2.2023



Rezervováno: Florbal - pondělí

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 20.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 11:30
Datum: 21.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 21.2.2023



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 21.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 12:00
Datum: 22.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 22.2.2023



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 22.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 22.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 22.2.2023



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 22.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 23.2.2023



Rezervováno: Kadubec

Čas: 13:30 - 14:30
Datum: 23.2.2023



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 21:00
Datum: 23.2.2023



Rezervováno: Basketbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 23.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 24.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 19:00
Datum: 24.2.2023



Rezervováno: SK Braškov

Čas: 19:00 - 20:30
Datum: 24.2.2023



Rezervováno: Kadubec

Čas: 09:00 - 12:30
Datum: 25.2.2023



Rezervováno: Rezervace haly

Čas: 16:00 - 19:00
Datum: 25.2.2023



Rezervováno: Florbal Ptice

Čas: 15:45 - 17:45
Datum: 26.2.2023



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 26.2.2023



Rezervováno: Nohejbal

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 26.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 27.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 27.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 27.2.2023



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 27.2.2023



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 27.2.2023



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 27.2.2023



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 27.2.2023



Rezervováno: Florbal - pondělí

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 27.2.2023



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 11:30
Datum: 28.2.2023



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 28.2.2023



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 28.2.2023