NOVINKY a REZERVACE
 duben 2022  >>
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

REZERVACE

Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 10:00
Datum: 1.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 1.4.2022



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 08:00 - 16:00
Datum: 2.4.2022



Rezervováno: Kadubec

Čas: 09:00 - 13:00
Datum: 3.4.2022



Rezervováno: Florbal Ptice

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 3.4.2022



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 3.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 12:00
Datum: 4.4.2022



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 4.4.2022



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 4.4.2022



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 4.4.2022



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 4.4.2022



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 4.4.2022



Rezervováno: Florbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 4.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 5.4.2022



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 5.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 20:30
Datum: 5.4.2022



Rezervováno: Florbal - Chalupný

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 5.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 6.4.2022



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 6.4.2022



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 6.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 6.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 7.4.2022



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 7.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 7.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 10:00
Datum: 8.4.2022



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 18:00
Datum: 8.4.2022



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 8.4.2022



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 9.4.2022



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 10.4.2022



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 10.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 12:00
Datum: 11.4.2022



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 11.4.2022



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 11.4.2022



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 11.4.2022



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 11.4.2022



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 11.4.2022



Rezervováno: Florbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 11.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 12.4.2022



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 12.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 20:30
Datum: 12.4.2022



Rezervováno: Florbal - Chalupný

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 12.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 13.4.2022



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 13.4.2022



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 13.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 13.4.2022



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 13.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 14.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 14.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 10:00
Datum: 15.4.2022



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 15.4.2022



Rezervováno: pí.Tůmová

Čas: 17:00 - 19:00
Datum: 16.4.2022



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 17.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 12:00
Datum: 18.4.2022



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 18.4.2022



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 18.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 19.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 20:30
Datum: 19.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 20.4.2022



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 20.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 20.4.2022



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 20.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 21.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 21.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 10:00
Datum: 22.4.2022



Rezervováno: Kadubec

Čas: 09:00 - 12:30
Datum: 23.4.2022



Rezervováno: Florbal Ptice

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 24.4.2022



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 24.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 12:00
Datum: 25.4.2022



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 25.4.2022



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 25.4.2022



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 25.4.2022



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 25.4.2022



Rezervováno: Florbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 25.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 12:00 - 13:30
Datum: 26.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 20:30
Datum: 26.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 27.4.2022



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 27.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 27.4.2022



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 27.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 28.4.2022



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 28.4.2022



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 10:00
Datum: 29.4.2022



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 29.4.2022