NOVINKY a REZERVACE
 červen 2020 
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

REZERVACE

Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 1.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 1.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 2.6.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 3.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 3.6.2020



Rezervováno: Patera David

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 3.6.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 3.6.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 4.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 4.6.2020



Rezervováno: TJ Lokomotiva Beroun

Čas: 18:00 - 22:00
Datum: 5.6.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 6.6.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 7.6.2020



Rezervováno: Florbal - Chalupný

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 7.6.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 8.6.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 8.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 8.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 9.6.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 10.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 10.6.2020



Rezervováno: Patera David

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 10.6.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 10.6.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 11.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 11.6.2020



Rezervováno: Florbal - Chalupný

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 12.6.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 14.6.2020



Rezervováno: Florbal - Chalupný

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 14.6.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 15.6.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 15.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 15.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 16.6.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 17.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 17.6.2020



Rezervováno: Patera David

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 17.6.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 17.6.2020



Rezervováno: pí.Tůmová

Čas: 10:00 - 12:00
Datum: 18.6.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 18.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 18.6.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 20.6.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 21.6.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 21.6.2020



Rezervováno: Florbal - Chalupný

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 21.6.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 22.6.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 22.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 22.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 23.6.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 13:45 - 14:45
Datum: 24.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 24.6.2020



Rezervováno: Patera David

Čas: 18:30 - 20:00
Datum: 24.6.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 24.6.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 25.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 25.6.2020



Rezervováno: Florbal - Chalupný

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 26.6.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 28.6.2020



Rezervováno: Florbal - Chalupný

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 28.6.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 29.6.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 29.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 29.6.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 30.6.2020