NOVINKY a REZERVACE
 březen 2020 
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

REZERVACE

Rezervováno: Zábavní dětský den

Čas: 08:00 - 20:00
Datum: 1.3.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 1.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 2.3.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 2.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 2.3.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 2.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 2.3.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 2.3.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 2.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 2.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 3.3.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 3.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 3.3.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 4.3.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 4.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 4.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 5.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 5.3.2020



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 6.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 6.3.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 6.3.2020



Rezervováno: Klár

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 8.3.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 8.3.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 8.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:30
Datum: 9.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:30 - 19:00
Datum: 9.3.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 9.3.2020



Rezervováno: volejbal

Čas: 13:00 - 14:00
Datum: 10.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 10.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 18:00 - 20:00
Datum: 10.3.2020



Rezervováno: Rezervace haly

Čas: 11:00 - 12:00
Datum: 11.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 20:00
Datum: 11.3.2020



Rezervováno: Rezervace haly

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 11.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 18:30 - 21:30
Datum: 12.3.2020



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 13.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:30 - 18:00
Datum: 13.3.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 13.3.2020



Rezervováno: pí.Tůmová

Čas: 10:00 - 13:00
Datum: 14.3.2020



Rezervováno: Rezervace haly

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 14.3.2020



Rezervováno: Florbal Ptice

Čas: 15:30 - 17:30
Datum: 15.3.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 15.3.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 15.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 16.3.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 16.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 16.3.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 16.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 16.3.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 16.3.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 16.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 16.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 08:00 - 12:00
Datum: 17.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 17.3.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 17.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 17.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 08:00 - 12:00
Datum: 18.3.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 18.3.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 18.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 18.3.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 18.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 08:00 - 12:00
Datum: 19.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 19.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 19.3.2020



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 20.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 20.3.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 20.3.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 21.3.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 22.3.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 22.3.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 22.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 23.3.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 23.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 23.3.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 23.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 23.3.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 23.3.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 23.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 23.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 24.3.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 24.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 24.3.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 25.3.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 25.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 25.3.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 25.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 26.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 26.3.2020



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 27.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 27.3.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 27.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 10:00 - 14:00
Datum: 28.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 28.3.2020



Rezervováno: Narozeniny Portužák

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 28.3.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 10:00 - 14:00
Datum: 29.3.2020



Rezervováno: Florbal Ptice

Čas: 15:30 - 17:30
Datum: 29.3.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 29.3.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 29.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 30.3.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 30.3.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 30.3.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 30.3.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 30.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 30.3.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 31.3.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 31.3.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 31.3.2020