NOVINKY a REZERVACE
 únor 2020 
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

REZERVACE

Rezervováno: SK Baník Libušín

Čas: 09:00 - 15:00
Datum: 1.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 2.2.2020



Rezervováno: SK Chyňava

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 2.2.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 2.2.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 2.2.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 3.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 3.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 3.2.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 3.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 3.2.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 3.2.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 3.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 3.2.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 4.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 4.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 4.2.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 5.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 5.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 5.2.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 5.2.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 6.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 6.2.2020



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 7.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 7.2.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 7.2.2020



Rezervováno: SDH Braškov

Čas: 08:00 - 13:00
Datum: 8.2.2020



Rezervováno: Futsal

Čas: 14:00 - 15:30
Datum: 8.2.2020



Rezervováno: Rezervace haly

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 9.2.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 9.2.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 9.2.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 10.2.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 10.2.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 11.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 11.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 11.2.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 12.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 12.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 12.2.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 12.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 13.2.2020



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 14.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 14.2.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 14.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 14.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 08:00 - 15:00
Datum: 15.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 19:00
Datum: 15.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 15.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 10:00 - 14:00
Datum: 16.2.2020



Rezervováno: Florbal Ptice

Čas: 15:45 - 17:45
Datum: 16.2.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 16.2.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 16.2.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 17.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 17.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 17.2.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 17.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 17.2.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 17.2.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 17.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 17.2.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 18.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 18.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 18.2.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 19.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 19.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 19.2.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 19.2.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 20.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 20.2.2020



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 21.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 21.2.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 21.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 21.2.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 22.2.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 23.2.2020



Rezervováno: Křivská

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 23.2.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 23.2.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 23.2.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 24.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 24.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 24.2.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 24.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 24.2.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 24.2.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 24.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 24.2.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 25.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 25.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 25.2.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 26.2.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 26.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 26.2.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 26.2.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 27.2.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 27.2.2020



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 28.2.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 28.2.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 28.2.2020



Rezervováno: Zábavní dětský den

Čas: 08:00 - 22:00
Datum: 29.2.2020