NOVINKY a REZERVACE
<<   říjen 2020  >>
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

REZERVACE

Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 1.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 1.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 14:30
Datum: 2.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 08:00 - 16:00
Datum: 3.10.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 4.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 5.10.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 5.10.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 5.10.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 5.10.2020



Rezervováno: Florbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 5.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 6.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 21:00
Datum: 6.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 7.10.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 7.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 7.10.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 7.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 8.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 8.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 14:30
Datum: 9.10.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 09:00 - 12:00
Datum: 10.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 08:00 - 16:00
Datum: 11.10.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 11.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 12.10.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 12.10.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 12.10.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 12.10.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 12.10.2020



Rezervováno: Florbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 12.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 13.10.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 13.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 21:00
Datum: 13.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 14.10.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 14.10.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 14.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 14.10.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 14.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 15.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 15.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 14:30
Datum: 16.10.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 17.10.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 18.10.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 18.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 19.10.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 19.10.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 19.10.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 19.10.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 19.10.2020



Rezervováno: Florbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 19.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 20.10.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 20.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 21:00
Datum: 20.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 21.10.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 21.10.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 21.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 21.10.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 21.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 22.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 22.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 14:30
Datum: 23.10.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 25.10.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 25.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 26.10.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 26.10.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 26.10.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 26.10.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 26.10.2020



Rezervováno: Florbal

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 26.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 27.10.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 27.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 21:00
Datum: 27.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 28.10.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 28.10.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 28.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 28.10.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 28.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 29.10.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 29.10.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 14:30
Datum: 30.10.2020