NOVINKY a REZERVACE
 leden 2020  >>
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

REZERVACE

Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:30 - 18:00
Datum: 2.1.2020



Rezervováno: OFS Kladno

Čas: 18:00 - 20:00
Datum: 2.1.2020



Rezervováno: tenis

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 3.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 3.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 3.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 3.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 3.1.2020



Rezervováno: SK Chyňava

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 5.1.2020



Rezervováno: Florbal Ptice

Čas: 15:30 - 17:30
Datum: 5.1.2020



Rezervováno: Fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 5.1.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 5.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 6.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 6.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 6.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 6.1.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 6.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 6.1.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 6.1.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 6.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 6.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 7.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 7.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 7.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 7.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 8.1.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 8.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 8.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 8.1.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 8.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 9.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 9.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 10.1.2020



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 10.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 10.1.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 10.1.2020



Rezervováno: Zábavní dětský den

Čas: 08:00 - 22:00
Datum: 11.1.2020



Rezervováno: Zábavní dětský den

Čas: 08:00 - 20:00
Datum: 12.1.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 12.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 13.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 13.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 13.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 13.1.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 13.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 13.1.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 13.1.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 13.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 13.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 14.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 14.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 14.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 14.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 15.1.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 15.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 15.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 15.1.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 15.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 16.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 16.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 17.1.2020



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 17.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 17.1.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 17.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 17.1.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 18.1.2020



Rezervováno: Nerv hráči

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 18.1.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 19.1.2020



Rezervováno: SK Chyňava

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 19.1.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 19.1.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 19.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 20.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 20.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 20.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 20.1.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 20.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 20.1.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 20.1.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 20.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 20.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 21.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 21.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 21.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 21.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 22.1.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 22.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 22.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 22.1.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 22.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 23.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 23.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 24.1.2020



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 24.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 24.1.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 24.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 09:00 - 11:30
Datum: 25.1.2020



Rezervováno: Futsal

Čas: 11:30 - 13:00
Datum: 25.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 13:00 - 18:00
Datum: 25.1.2020



Rezervováno: Rezervace haly

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 25.1.2020



Rezervováno: SDH Braškov

Čas: 10:00 - 11:00
Datum: 26.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 11:00 - 15:00
Datum: 26.1.2020



Rezervováno: Florbal Ptice

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 26.1.2020



Rezervováno: SK Chyňava

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 26.1.2020



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 26.1.2020



Rezervováno: Sychra

Čas: 19:00 - 21:00
Datum: 26.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 27.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 27.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 27.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 27.1.2020



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 27.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 27.1.2020



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 27.1.2020



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 27.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 27.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 28.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 28.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 28.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 28.1.2020



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 29.1.2020



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 29.1.2020



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 29.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 29.1.2020



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 29.1.2020



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 16:00
Datum: 30.1.2020



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 30.1.2020



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 31.1.2020



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 31.1.2020