NOVINKY a REZERVACE
<<   září 2019  >>
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

REZERVACE

Rezervováno: Florbal

Čas: 14:00 - 17:00
Datum: 1.9.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 2.9.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 2.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 2.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 3.9.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 4.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 5.9.2019



Rezervováno: Chalupný

Čas: 19:00 - 20:30
Datum: 6.9.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 9.9.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 9.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 9.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 10.9.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 11.9.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 11.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 12.9.2019



Rezervováno: Chalupný

Čas: 19:00 - 20:30
Datum: 13.9.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 16.9.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 16.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 16.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 17.9.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 18.9.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 18.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 19.9.2019



Rezervováno: Chalupný

Čas: 19:00 - 20:30
Datum: 20.9.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 21.9.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 22.9.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 23.9.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 23.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 23.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 24.9.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 25.9.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 25.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 26.9.2019



Rezervováno: Chalupný

Čas: 19:00 - 20:30
Datum: 27.9.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 30.9.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 30.9.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 30.9.2019