NOVINKY a REZERVACE
 duben 2019 
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

REZERVACE

Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 1.4.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 19:00
Datum: 1.4.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 1.4.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 1.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 1.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 2.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 2.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 3.4.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 3.4.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 3.4.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 4.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 4.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 5.4.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 5.4.2019



Rezervováno: Rezervace haly

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 5.4.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 5.4.2019



Rezervováno: zorbing

Čas: 12:00 - 13:00
Datum: 6.4.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 6.4.2019



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 7.4.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 8.4.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 8.4.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 8.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 8.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 9.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 9.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 10.4.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 10.4.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 10.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 11.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 12.4.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 12.4.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 12.4.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 12.4.2019



Rezervováno: FBC UNHOŠŤ z.s.

Čas: 09:00 - 11:00
Datum: 13.4.2019



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 14.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 15.4.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 15.4.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 15.4.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 15.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 15.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 16.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 16.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 17.4.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 17.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 17.4.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 17.4.2019



Rezervováno: F1N

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 18.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 18.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 19.4.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 19.4.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 19.4.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 10:00 - 15:00
Datum: 20.4.2019



Rezervováno: Fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 22.4.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 22.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 22.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 23.4.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 23.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 23.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 24.4.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 24.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 18:30
Datum: 24.4.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 24.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 25.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 26.4.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 26.4.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 26.4.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 27.4.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 28.4.2019



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 28.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 29.4.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 29.4.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 29.4.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 29.4.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 29.4.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 29.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 29.4.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 30.4.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 30.4.2019