NOVINKY a REZERVACE
<<   leden 2019  >>
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

REZERVACE

Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 1.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 1.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 1.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 1.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 2.1.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 2.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 2.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 2.1.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 2.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 14:00
Datum: 3.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 3.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 3.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 4.1.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 4.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 4.1.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 4.1.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 4.1.2019



Rezervováno: FBC UNHOŠŤ z.s.

Čas: 09:00 - 11:00
Datum: 5.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 09:00 - 14:00
Datum: 6.1.2019



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 6.1.2019



Rezervováno: futsal Krejsa

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 6.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 7.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 7.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 7.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 7.1.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 7.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 7.1.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 7.1.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 7.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 7.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 8.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 8.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 8.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 8.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 9.1.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 9.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 9.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 9.1.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 9.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 14:00
Datum: 10.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 10.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 10.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 11.1.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 11.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 11.1.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 11.1.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 11.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 10:00 - 15:00
Datum: 12.1.2019



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 13.1.2019



Rezervováno: futsal Krejsa

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 13.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 14.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 14.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 14.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 14.1.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 14.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 14.1.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 14.1.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 14.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 14.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 15.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 15.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 15.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 15.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 16.1.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 16.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 16.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 16.1.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 16.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 14:00
Datum: 17.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 17.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 17.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 18.1.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 18.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 18.1.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 18.1.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 18.1.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 19.1.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 08:00 - 17:00
Datum: 20.1.2019



Rezervováno: fotbal Jurka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 20.1.2019



Rezervováno: futsal Krejsa

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 20.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 21.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 21.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 21.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 21.1.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 21.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 21.1.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 21.1.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 21.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 21.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 22.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 22.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 22.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 22.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 23.1.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 23.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 23.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 23.1.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 23.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 14:00
Datum: 24.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 24.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 24.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 25.1.2019



Rezervováno: Novotný Erik

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 25.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 18:00
Datum: 25.1.2019



Rezervováno: TRISS

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 25.1.2019



Rezervováno: Červený Újezd přípra

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 25.1.2019



Rezervováno: FC Kladno VNM

Čas: 20:30 - 22:00
Datum: 25.1.2019



Rezervováno: Zábavní dětský den

Čas: 09:30 - 22:00
Datum: 26.1.2019



Rezervováno: Zábavní dětský den

Čas: 08:00 - 20:00
Datum: 27.1.2019



Rezervováno: futsal Krejsa

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 27.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 28.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:30 - 15:00
Datum: 28.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 16:00
Datum: 28.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 16:00 - 17:00
Datum: 28.1.2019



Rezervováno: DD Unhošť

Čas: 17:00 - 18:00
Datum: 28.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 18:00 - 19:00
Datum: 28.1.2019



Rezervováno: Vllček florbal

Čas: 19:00 - 20:00
Datum: 28.1.2019



Rezervováno: Petřina

Čas: 20:00 - 21:00
Datum: 28.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 21:00 - 22:00
Datum: 28.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 08:00 - 13:30
Datum: 29.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 29.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 29.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 17:00 - 22:00
Datum: 29.1.2019



Rezervováno: ZŠ Unhošť

Čas: 10:00 - 13:30
Datum: 30.1.2019



Rezervováno: Kadubec

Čas: 14:00 - 15:00
Datum: 30.1.2019



Rezervováno: Alt Sport

Čas: 15:00 - 17:00
Datum: 30.1.2019



Rezervováno: TJ Unhošť-přípravka

Čas: 17:00 - 20:00
Datum: 30.1.2019



Rezervováno: Mlejnek-florbal

Čas: 20:00 - 22:00
Datum: 30.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 13:00 - 14:00
Datum: 31.1.2019



Rezervováno: tenisová škola

Čas: 14:00 - 16:00
Datum: 31.1.2019



Rezervováno: FBC Unhošť

Čas: 16:00 - 22:00
Datum: 31.1.2019